logo1 logo1

Rodzinne

Jesteśmy kameralnym obiektem hotelowym, który zapewni Państwu miły pobyt z rodziną i dziećmi.

Wizyta w hotelowej restauracji dostarcza naszym gościom niezapomnianych wrażeń. Warto zanurzyć się w bogactwo smaków i aromatów, jakie proponujemy, by poznać niesamowitą atmosferę tego miejsca.
Nasza restauracja, jak również ogród zimowy (przepięknie rozświetlona oranżeria) jest doskonałym miejscem do organizowania wszelkich imprez rodzinnych.

Organizując przyjęcia rodzinne, okolicznościowe, chrzciny, komunie lub jubileusze rodzinne chcemy mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z planem, dlatego pomagamy naszym gościom w doborze odpowiedniego menu, co jest nieodłącznym elementem gwarantującym odpowiedni nastrój i atmosferę. Obok doskonałej kuchni, atrakcją Pałacu Piorunów jest doskonały plener oraz duży pakiet atrakcji dodatkowych. Jesteśmy w stanie zapewnić dobrą muzykę i dodatkowe atrakcje takiej jak muzyka na żywo, pokaz sztucznych ogni, pokaz barmański itd.

Dopełnieniem uczty dla podniebienia jest także uczta dla oka. Dbamy o elegancję wystroju stołu a dopełnieniem dekoracji są adekwatne do okoliczności kompozycje ze świeżych kwiatów.
Przestronna restauracja może pomieścić 75 osób natomiast ogród zimowy to idealne miejsce dla 30 osób wraz z przestronnym parkietem do tańca.

Nasze stylowe wnętrza zapewnią Państwu komfort oraz elegancje spotkania. Zapraszamy do skorzystania z ofert weekendowych pobytów z rodziną lub znajomymi.

Sala bilardowa Pokój karmazynowy Basen
Nasza strona pozostawia pliki cookies na Państwa komputerze. Możesz wybrać opcje dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. Strony internetowe www.designspektrum.pl