logo1 logo1

Przyjęcia weselne

Nasza przepiękna restauracja oraz oranżeria to doskonałe miejsce do organizowania przyjęć weselnych.

W tak ważnym dniu, zapewnimy nowożeńcom i ich gościom niezapomniane chwile jak z prawdziwie bajecznego wesela. Organizujemy przyjęcia weselne do 90 osób dbając o komfort gości oraz elegancję każdego detalu. W naszej restauracji zawsze królują świeże kompozycje kwiatowe – kolorystycznie dopasowane do stroi Państwa Młodych. Nasze bogate doświadczenie w organizacji wesel, gwarantuje bardzo wysoką jakość usług.

Przy organizowaniu wszystkich imprez dbamy o najdrobniejsze szczegóły, jak również pomagamy przy podejmowaniu decyzji, tak aby przyjęcie było przyjemnością dla wszystkich – gości i gospodarzy. Dokładamy wszelkich starań aby goście mieli miłe wspomnienia z Piorunowa. Proponujemy również do skorzystać z naszego hotelu. Przy organizacji dużych wesel cały pałac jest na Państwa wyłączność. Naszą ambicją jest to, żeby wesela u nas zorganizowane były długo i dobrze wspominane.

Jeżeli są Państwo zainteresowani organizacją wesela lub mają pytania, prosimy o kontakt:

Tel.: 43 676 34 40
e-mail: biuro@palac-piorunow.pl

Restauracja
Nasza strona pozostawia pliki cookies na Państwa komputerze. Możesz wybrać opcje dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. Strony internetowe www.designspektrum.pl