logo1 logo1

Firmowe

Zapraszamy również do organizacji w naszym Pałacu różnego rodzaju spotkań firmowych i biznesowych.

Doskonała lokalizacja w centralnej Polsce, z dala od miasta, w otoczeniu zieleni i ciszy sprzyja organizacji wszelkiego rodzaju imprez firmowych i spotkań biznesowych. Zapewnimy Państwu komfort spotkania i prywatność. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy goście byli zadowoleni a spotkania biznesowe przynosiły wcześniej założony cel.

Posiadamy 3 stylowe, przytulne i kameralne sale konferencyjne: salę Piecykową, Bibliotekę oraz salę Kominkową. We wszystkich salach możemy przygotować sprzęt niezbędny do przeprowadzenia szkolenia (ekran, flipchart, rzutnik, telewizor, dvd) oraz zapewnić serwis kawowy ciągły, przygotowany w wybranym przez trenera miejscu. Sale posiadają bezprzewodowe łącze internetowe.

SalaTeatralnyPodkowaSzkolnyPowierzchnia m²
Piecykowa35222035m²
Biblioteka40302538m²
Kominkowa1512-21m²

Serwis kawowy składa się z: kawy, herbaty, wody oraz ciasteczek naszego wypieku. Istnieje również możliwość powiększenia serwisu kawowego o kanapki, ciasta oraz świeże owoce.

Współpracujemy z profesjonalnymi firmami organizującymi aktywny wypoczynek oraz zajęcia integracyjne i survivalowe.

Na Państwa życzenie możemy zorganizować dodatkowo tematyczne imprezy wieczorne jak dyskoteka, karaoke, kasyno, pokazy iluzjonisty, pokaz i prezentacje win, whisky, sztuczne ognie i inne atrakcje. Jesteśmy w stanie spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania jak np. lot balonem, jazda samochodem terenowym, quady, paint-ball.
Więcej informacji na temat atrakcji dla firm na stronie: atrakcje dla firm.

Proponujemy również okazjonalne spotkania firmowe jak np.: wigilia firmowa, pikniki rodzinne, bale z okazji rocznicy firmy itp. W naszej restauracji możemy zorganizować uroczystą kolacje z muzyką na żywo. Oferujemy usługi DJ-a który zorganizuje dyskotekę z bogatym wachlarzem muzyki lub imprezę z karaoke lub konkursami.

W okresie letnim zapraszamy do Chaty grillowej w której możemy zorganizować kolację w formie biesiadnego grilla lub ognisko przy muzyce i plenerowej atmosferze z pełną obsługą kelnerską.

Impreza może mieć również charakter sportowy dlatego zapraszamy do korzystania z boiska do piłki siatkowej, nożnej lub koszykówki na których można zorganizować rozgrywki meczowe. Do dyspozycji są również dwa korty tenisowe, na których można rozegrać turniej wśród grupy.

Po wcześniejszym ustaleniu możemy zorganizować zajęcia aqua aerobiku, zajęcia stylizacji i profesjonalnego makijażu oraz zajęcia yogi.

ZAUFALI NAM:

Nasza strona pozostawia pliki cookies na Państwa komputerze. Możesz wybrać opcje dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. Strony internetowe www.designspektrum.pl