logo1 logo1

Centrum SPA

Zapraszamy do Centrum SPA, w którym mogą Państwo skorzystać z dobroczynnego działania sauny fińskiej, parowej oraz całego pakietu zabiegów.

Kąpiele w basenie oraz jacuzzi przyniosą Państwu prawdziwy relaks i odprężenie. We współczesnym, nieustannie zagonionym świecie, coraz więcej zapracowanych osób pragnąc utrzymać dobrą kondycję psychofizyczną, szuka sposobu relaksu, rekreacji, dbania o własne ciało i samopoczucie, jakie daje właśnie SPA. Odnowa biologiczna w naszym gabinecie SPA to wyjątkowe przeżycie dla osób wymagających usług na najwyższym poziomie.

Nowe formy odpoczynku związane z moda na zdrowy styl życia, oczyszczający powrót do natury, korzystanie z dobrodziejstw medycyny naturalnej i wschodnich sztuk masażu, w połączeniu z zabiegami kosmetycznymi wykorzystującymi najnowsze zdobycze wiedzy i technologie, stanowią dziś istotę działalności najlepszych obiektów SPA. Każda chwila spędzona w naszym centrum SPA pozwoli Państwu zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Gabinet SPA posiada w swojej ofercie zabiegi na twarz i ciało oraz masaże klasyczne. Pracujemy na kosmetykach firmy ORGANIQUE, która poprzez dobór zdrowych, naturalnych składników stworzyła wyjątkowy koncept kosmetyki profesjonalnej oparty na wielowiekowych tradycjach kultur z różnych zakątków Świata. W oparciu o najnowsze kosmetyki, oferujemy Państwu cały szereg zabiegów.

Gabinet SPA
Czynne codziennie 8:00 do 22:00.
Tel.: +48 43 676 34 50
spa@palac-piorunow.pl

basen sauna sauna
Nasza strona pozostawia pliki cookies na Państwa komputerze. Możesz wybrać opcje dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. Strony internetowe www.designspektrum.pl