logo1 logo1

Apartamenty

Posiadamy 5 Apartamentów.

Trzy z apartamentów posiadają nazwy najbardziej szlachetnych kamieni m.in.: Apartament Brylantowy, Apartament Rubinowy oraz Apartament Bursztynowy i zostały wyposażone w oryginalne, zabytkowe meble. Każdy apartament jest wyjątkowy i charakteryzuje się indywidualnym wystrojem wnętrza. Dzięki dbałości o najdrobniejszy szczegół każdy z nich ma swój niepowtarzalny klimat. Każda chwila spędzona w naszych Apartamentach, przeniesie Państwa w świat luksusu i romantyzmu.

Posiadamy również Apartament Platynowy oraz Apartament Niebieski, które znajdują się na najwyższym piętrze hotelu. Apartamenty te są urządzone w nowocześniejszym stylu oraz maja powierzchnię ok. 80m².

Goście hotelowi mają do dyspozycji bezpłatny dostęp do Centrum SPA (basen, sauna sucha, łaźnia parowa, jacuzzi oraz siłownia), które jest czynne codziennie w godz. 8:00-22:00. Do dyspozycji gości przeznaczony jest również bezpłatny, monitorowany parking dla samochodów.

Apartament
Nasza strona pozostawia pliki cookies na Państwa komputerze. Możesz wybrać opcje dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce internetowej. Strony internetowe www.designspektrum.pl